16 mar 2024

Zaproszenie na Rekolekcje dla studentów Rokitno 2024

0 Komentarzy

Zapraszamy do udziału w Rekolekcjach dla studentów w Rokitnie w dniach 22 – 24 marca 2024 r.

Za 500 metrów skręć w lewo… Każdy z nas zna ten słynny głos GPS 🗺️ Szczególnie w czasach, gdy ciągle dokądś zmierzamy. 🚶‍♂️

I nie chodzi tutaj tylko o wyjście na uczelnię czy po bułki do sklepu. Jesteśmy cały czas w drodze. Na pewno przydałby się taki głos, który też w naszych życiowych decyzjach podpowiadałby, w która stronę skręcić i gdzie dokładnie znajduje się to „miejsce docelowe”. 📍

W drodze do wolności

To trochę paradoks, ale aby wyruszyć w tę drogę trzeba się najpierw zatrzymać. Obrać dobry kierunek, włączyć duchowy GPS, przygotować serce na tę niełatwą trasę. I dlatego zapraszamy na wspólny weekend rekolekcyjny w Rokitnie – to już kolejna nasza inicjatywa dla środowisk studenckich naszej diecezji. Zatem, jeśli studiujesz w Zielonej Górze, w Gorzowie lub jeszcze gdzieś indziej, albo na co dzień uczysz się w innym mieście a do nas wracasz tylko przy okazji odwiedzin w domu – to są rekolekcje dla Ciebie! A jeśli niedawno ukończyłaś/eś studia, ale wciąż jeszcze czujesz się częścią tego akademickiego świata – to też przyjedź.

Nie zaglądamy do indeksów. Mamy lepsze rzeczy. Nie zabraknie nam wspólnej modlitwy, ciszy, wsłuchania w Słowo, okazji do spowiedzi i dzielenia, ale także wspólnej rekreacji i rozmów.

📍Rokitno
🗓️ 22-24 marca

Kilka informacji:

  1. Zapisy wyłącznie przez formularz podany w bio lub na naszym Facebooku. Zapisanym jest się dopiero po otrzymaniu maila z potwierdzeniem.
  2. Rozpoczynamy kolacją w piątek (przyjazd do 18:00), kończymy w niedzielę po obiedzie (ok. godz. 13.30).
  3. Koszt pobytu (2 doby z pełnym wyżywieniem): 170 zł/os. Zakwaterowanie w Domu Rekolekcyjnym i Domu Młodych.
  4. Potrzebne Pismo św., notatnik i coś do pisania.

Jeśli nie możesz przyjechać na całość, przyjedź choć na trochę – napisz na centrumddm@gmail.com lub stodola.da@gmail.com i dogadamy szczegóły.

[do góry]
O autorze