INTENCJE MSZALNE: 2 – 9 sierpnia 2020 r.

NIEDZIELA, 2 sierpnia – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
07:30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej z okazji rocznicy urodzin dla Ewy Świątkowskiej – intencja od dzieci
09:00 Dziękczynno – błagalna w 10 rocznicę sakramentu małżeństwa Tomasza i Anety o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
10:30 Intencja Żywego Różańca
12:00 + Apolonia i Czesław
15:00 W intencji Wspólnoty Apostolstwa Chorych
18:00 + Maria Kaczmarek (20 rocznica śmierci), + Krystyna Chądzyńska (11 rocznica śmierci)
19:30 + Halina Słoń (miesiąc po pogrzebie)

PONIEDZIAŁEK, 3 sierpnia
07:00 + Anna Mazikiewicz; + Martina Bosse; + Maria Żydek; + Rudolf Latta; zmarli z rodziny Latta
08:00 W intencji Julii i Markusa o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
18:00 + Jolanta Gorzkowska (miesiąc po pogrzebie)

WTOREK, 4 sierpnia – ŚW. JANA MARII VIANEYA – WSPOMNIENIE
07:00 W intencji Michała Bryś o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
08:00 + Włodzimierz Korecki w miesiąc po śmierci
18:00 W intencji Krzysztofa i Barbary Mikuta z okazji 30 rocznicy ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej nad ich rodziną

ŚRODA, 5 sierpnia
07:00 + Franciszek Dzudzewicz w 30 rocznicę śmierci
08:00 W intencji Barbary i Pawła o Boże błogosławieństwo
18:00 + Wilhelm Thiele (7 rocznica śmierci) oraz zmarli z rodziny

CZWARTEK, 6 sierpnia – PRZEMIENIENIE PAŃSKIE – ŚWIĘTO
07:00 + Rodzice: Sabina (5 rocznica śmierci) Kazimierz Kubiccy
08:00 + Zdzisław Rycerz (22 rocznica śmierci) oraz zmarli z rodziny Rycerz: Antoni, Bronisława, Jan
18:00 W intencji Kapłanów i Kleryków z naszego Seminarium Duchownego w Paradyżu – intencja od Przyjaciół Paradyża, Żywego Różańca i Margaretek

PIĄTEK, 7 sierpnia
07:00 + Marek Mioduszewski ( 1 greg.)
08:00 O nawrócenie grzeszników
18:00 + Urszula Pawlak (2 miesiąc po śmierci)

SOBOTA, 8 sierpnia – ŚW. DOMINIKA – WSPOMNIENIE
07:00 + Marek Mioduszewski ( 2 greg.)
08:00 + Edmund Forycki (15 rocznica śmierci)
18:00 Jan Walkowiak (1 rocznica śmierci)

NIEDZIELA, 9 sierpnia – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
07:30 + Marek Mioduszewski ( 3 greg.)
09:00 + Kazimiera Horodecka (6 rocznica śmierci), + Jan Horodecki (24 rocznica śmierci), + Aniela, Jan i Telesfor Bojanowscy
10:30 + Krystyna i Jan Dolata; + Marcin Czwartos
12:00 + Wanda Jurkiewicz (miesiąc po śmierci)
15:00 + Anna Orlik (miesiąc po pogrzebie)
18:00 + Edward Kałużny i zmarli rodzice z obu stron: Władysław i Helena, Józef w rocznice śmierci
19:30 + Mieczysława (f) Kuziara (10 rocznica śmierci)