INTENCJE MSZALNE: 6 – 13 grudnia 2020 r.

NIEDZIELA, 6 grudnia – II NIEDZIELA ADWENTU
07:30 + Teresa (2 rocznica śmierci)
09:00 + Cecylia Walkowiak (3 rocznica śmierci)
10:30 Intencja Żywego Różańca
10:30 + Aleksandra Wieczorek
12:00 + Jan Karaczyn (12 rocznica śmierci) oraz zmarli rodzice: Łucja i Bazyli
13:30 + Robert Janowicz (29 greg.)
15:00 W intencji Apostolstwa Chorych
18:00 + Stanisława Wawryniuk (5 greg.)
19:30 Dziękczynno – błagalna z prośbą o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Krystyny

PONIEDZIAŁEK, 7 grudnia – ŚW. AMBROŻEGO – WSPOMNIENIE
07:00 + Stanisława Wawryniuk (6 greg.)
08:00 + Robert Janowicz (30 greg.)
18:00 + Krzysztof Mikuta
18:00 + Zenon Kaczmarek (miesiąc po śmierci)

WTOREK, 8 grudnia – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA N M P
07:00 W intencji Michała Bryś o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
08:00 + Stanisława Wawryniuk (7 greg.)
18:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marianny z okazji imienin
18:00 + Irena Staniszewska (miesiąc po śmierci)

ŚRODA, 9 grudnia
07:00 Za właścicieli i pracowników firm Sonido i Zal-Med
08:00 + Aniela, Józef, Antoni, Serafin
18:00 + Stanisława Wawryniuk (8 greg.)
18:00 + Jerzy Plutecki (miesiąc po śmierci)

CZWARTEK, 10 grudnia
07:00 + Stanisława Wawryniuk (9 greg.)
08:00 + Stefania, Stanisław, Grzegorz Sołtysiak
18:00 + Maria Drobnik – intencja od sąsiadów i znajomych
18:00 + Waldemar Szwaczkiewicz z prośbą o łaskę nieba

PIĄTEK, 11 grudnia
07:00 + Wojciecha Remplewicz oraz zmarłych z rodziny
08:00 + Marianna Ławniczak (intencja od Żywego Różańca)
18:00 + Stanisława Wawaryniuk (10 greg.)
18:00 + Tadeusz Łubieński (miesiąc po śmierci)

SOBOTA, 12 grudnia – NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z GUADELUPE
07:00 + Andrzej, Ludwika, Marian, Stanisław i Tadeusz z rodziny Nuckowskich
07:00 + Zofia (3 rocznica śmierci)
08:00 + Stanisława Wawryniuk (11 greg.)
18:00 + Stefania Janicka (miesiąc po śmierci)

NIEDZIELA, 13 grudnia – III NIEDZIELA ADWENTU
07:30 + Helena, Władysław Markiewiczów i zmarli z rodziny
09:00 + Zenon Krawczyk (23 rocznica śmierci) oraz zmarłych rodziców
10:30 + Stanisława, Stanisław, Aniela, Daniel, Mieczysław z rodziny Zawitkowskich
12:00 + Stanisława Wawryniuk (12 greg.)
13:30 Zmarli z rodziny: Kąkol, Szychowskich, Wildanger
15:00 + Lucyna Ptaszkiewicz (2 rocznica śmierci) + Władysław Ptaszkiewicz (10 rocznica śmierci) oraz zmarli z rodziny Ptaszkiewiczów i Spychała
18:00 + Kazimierz Halasz (10 rocznica śmierci) oraz zmarli z rodziny: Bogdan, Zenon, Michalina – intencja od rodziny
19:30 + Jan Dzik (miesiąc po śmierci)