INTENCJE MSZALNE: 17 – 24 listopada 2019 r.

NIEDZIELA, 17 listopada – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
07:30 + Irena Posert (miesiąc po śmierci)
09:00 W intencji Barbary Walczak z okazji 90 rocznicy urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.
10:30 + Julia Szymańska i zmarli z rodziny
12:00 + Edyta Ilnicka (15 rocznica śmierci)
13:30 + Salomea, Piotr, Andrzej, Wiktoria, Janina
15:00 ++ Członkowie Klubu Inteligencji Katolickiej o radość nieba
18:00 + Jerzy Kotowicz (18 rocznica śmierci)
19:30 W intencji Pawła Koguta w dniu 30 rocznicy urodzin z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej nad rodziną – intencja od rodziców i braci.

PONIEDZIAŁEK, 18 listopada – BŁ KAROLINY KÓZKÓWNY – WSPOMNIENIE
07:00
08:00 +Wanda, Polina Chomenko
18:00 W intencji Krystyny i Franciszka z okazji 57 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.

WTOREK, 19 listopada
07:00
08:00 + Ks. Jan Górski (miesiąc po śmierci)
18:00 + Antoni Pławski (13 rocznica śmierci) zmarli z rodziny Pławskich
18:00 + Waldemar Słoń 10 rocznica śmierci

ŚRODA, 20 listopada – ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO – WSPOMNIENIE
07:00
08:00 + Krzysztof Wadzyński (3 rocznica śmierci) oraz zmarli rodzice Danuta i Edward Wadzyńscy
18:00 W intencji Ks. Rafała z okazji imienin
18:00 W intencji Anny z okazji 93 urodzin

CZWARTEK, 21 listopada – OFIAROWANIE N M P – WSPOMNIENIE
07:00 + Czesław Trzyński, Marianna Trzyńska
08:00 Zmarli z rodziny Bartkowiak, Drobnik, Nega, Migoś i zmarli z rodziny
18:00 + Janusz Jasiński oraz zmarli rodzice, + Anna Jastrzębska
18:00 + Janusz Popławski (10 rocznica śmierci)

PIĄTEK, 22 listopada – ŚW. CECYLII – WSPOMNIENIE
07:00 ++ rodzice: Wanda Jacenty, Irena Kazimierz
08:00 Zmarli rodzice: Jakub i Helena oraz zmarli Barbara, Irena, Elżbieta, Stanisława, Roman i zmarli z rodziny Szmalc
18:00 + Władysław (30 rocznica śmierci), + Kazimiera, + Zbigniew
18:00 + Marian Marcinkiewicz (8 rocznica śmierci) oraz zmarli z rodziny

SOBOTA, 23 listopada
07:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
08:00 + Franciszek Gawroński, + Marianna Żółkiewicz
18:00 + Roman Sójka (13 rocznica śmierci), + Stanisław Sójka, + Stanisława, + Stanisław Kaczerewscy.

NIEDZIELA, 24 listopada – XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
07:30 + Franciszka Sańczyk (intencja od Żywego Różańca)
09:00 + Jan Lempart, zmarłych z rodziny Lempart, Wołejsza, Siwak
10:30 + Maria i Bogdan Horaczukowie; + Genowefa i Jan Januszewscy
12:00 + Marianna, Konrad, Eugeniusz, Edward, Henryk, Halina, Tadeusz
13:30 W intencji dzieci które przyjmą sakrament chrztu świętego oraz ich rodziców, chrzestnych i rodziny
15:00 + Lucyna Ptaszkiewicz (1 rocznica śmierci), + Władysław Ptaszkiewicz (9 rocznica śmierci) oraz zmarłych z rodziny Ptaszkiewicz i Spychała
18:00 + Janina i Józef Kukulscy, + Stanisław Kukulski (6 rocznica śmierci)
19:30 + Bogdan Prokopowicz (miesiąc po śmierci)